O nás


Náš příběh


Jak je obtížné se v současné době seznámit, jsem si uvědomil minulý rok, kdy hodně inteligentních, atraktivních a zajímavých lidí z mého okolí, kteří by rádi našli svou drahou polovičku, jsou již delší dobu single.

Jsem přesvědčen, že důvodem, proč je v současné době tolik lidí single, není neatraktivita nezadaných, ale obecně nedostatek příležitostí seznámit se s těmi správnými osobami.

Žijeme v uspěchané době, máme spoustu možností, povinností, věnujeme se koníčkům, setkáváme se stále s těmi samými přáteli. Příležitostí se seznámit se někým novým není mnoho.

Kde tedy najít potencionálního partnera či partnerku? Sezení doma na gauči nebo čekání na osud, se nejeví jako dobrá strategie…

V baru? Na diskotéce? Spíše ne, velmi nízká pravděpodobnost, že se bude jednat o vážný vztah.

Na nějaké akci? Jsou zde náhodní lidé, ztráta času.

Přes kamarády? Možnosti vyčerpány.

Online seznamky? Nejsou pro každého, navíc jsou nudné a nefungují.

Tak kde tedy?

Divili byste se, kolik lidí si pokládá stejnou otázku, a kolik lidí již vyzkoušelo alespoň jednu ze seznamek. Obecně převažují negativní zkušenosti, služby nejsou efektivní, jsou zatíženy nekalými praktikami a přidaná hodnota je téměř nulová.

Proto jsem se rozhodl založit novou unikátní službu s cílem pomoci lidem najít jejich drahou polovičku - pro lidi, kteří hledají dlouhodobý vztah a nemají dostatek příležitostí se seznámit s těmi správnými lidmi - a tak vznikl findyn.